США запровадили нові санкції проти російського ринку СПГ

Новини — Середа, 12 червня 2024, 19:23 —

Міністерство фінансів США 12 червня оголосило про санкції проти російських проєктів скрапленого природного газу (СПГ), які Москва наразі намагається реалізувати.

Про це, як пише "Європейська правда", йдеться в повідомленні відомства.

Американські санкції стосуються семи компаній, що беруть участь у трьох російських проєктах СПГ: Обський СПГ, "Арктик СПГ-1" та "Арктик СПГ-3".

Вони відповідальні за будівництво заводів із переробки та скраплення природного газу в Росії, управління та нагляд за будівельними проєктами, а також геологічну розвідку та розробку майданчика для видобутку СПГ.

Реклама:

Одна з них – "Міжнародний інноваційний центр морських конструкцій і судноремонту" – також бере участь у будівництві танкерів для перевезення скрапленого природного газу.

Також під санкції США потрапили сім СПГ-танкерів, які перебувають на різних етапах будівництва, з них чотири належать уже підсанкційній компанії "Совкомфлот".

Зазначимо, що наразі в Євросоюзі обговорюється проєкт пропозиції 14-го пакета санкцій проти Росії, який містить, серед іншого, обмеження на імпорт СПГ з Росії

Читайте також: ЄС позбавляється газової залежності: що означають перші санкції проти російського СПГ.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
Реклама: