Байден заявив, що тільки "Господь Всемогутній" може змусити його знятися з виборів

Новини — Субота, 6 липня 2024, 08:53 —

Президент Сполучених Штатів Джо Байден наголосив, що не збирається зніматися з виборів на тлі закликів до нього зробити це після провальних дебатів із кандидатом від республіканців Дональдом Трампом.

Як пише "Європейська правда", про це він сказав в інтерв’ю ABC.

Очільника Білого дому запитали, чи зніметься він з виборів, якщо переконається, що не зможете перемогти Дональда Трампа.

"Якби Господь Всемогутній зійшов і сказав: "Джо, вийди з перегонів", я б вийшов із них. Господь Всемогутній не зійде", – зазначив Байден.

Реклама:

За його словами, він не думає, що є хтось більш кваліфікований, ніж він, щоб бути президентом США або виграти ці вибори.

Понад 160 бізнесменів і донорів демократів закликали Байдена знятися з виборів

На питання, чи впевнений він, що чесний із собою, коли каже, що у нього є ментальні та фізичні здібності бути на посаді ще чотири роки, Байден відповів ствердно.

"Останнє, що я хотів би зробити, це бути не в змозі відповідати цим вимогам. Як кажуть деякі провідні економісти й фахівці з питань зовнішньої політики, якщо я зупинюся зараз, я увійду в історію як досить успішний президент. Ніхто не думав, що я зможу зробити те, що ми зробили", – зауважив президент.

ЗМІ повідомляли, що Байден нібито непублічно допустив вихід з перегонів у США, якщо не переконає громадськість найближчими днями у своїй готовності працювати ще один термін після невдалих дебатів з Дональдом Трампом.

Також неофіційно стало відомо, що десятки демократів у Палаті представників США розглядають можливість підписати лист з вимогою до президента Джо Байдена зняти свою кандидатуру з виборчих перегонів.

Проте у середу Джо Байден запевнив, що не знімається з виборів.

Читайте також: Непозбувний Джо: як у США розгорілася дискусія про заміну Байдена на виборах та що цьому заважає.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
Реклама: