Оксана Бедратенко

журналістка Української служби "Голосу Америки"
Всі публікації автора
Другий крок Байдена: як США посилюватимуть санкції проти РФ
Як відреагував фондовий ринок на перший санкційний пакет, ухвалений адміністрацією Джо Байдена? І якими можуть стати наступні санкції проти РФ, введені Сполученими Штатами?
Оборонна підтримка України: чи варто розраховувати на $350 млн від США
У США певні: оборонна реформа в Україні впевнено просувається. А відповідно, Київ має отримати всю заплановану суму оборонної допомоги – $350 млн. Більше того, на відміну від нинішнього року, у наступному зростає вірогідність фінансової допомоги й від Держдепу США.
Все про справу Пола Манафорта та про реакцію на неї в США
Через офшорні рахунки, що фігурують в обвинуваченні, загалом пройшло більше 75 мільйонів доларів. Стверджується, що з цієї суми Манафорт відмив більше 18 мільйонів, а Ґейтс – 3 мільйони. Ґейтс допомагав Манафорту отримувати гроші з офшорів...
Таємний лобізм: як США борються з російською пропагандою
Пропагандистська діяльність російських ЗМІ Sputnik та RT нещодавно привернула увагу ФБР, яке почало розслідування, щоб з’ясувати факт порушення Закону про реєстрацію лобістів, і чи є вони справжньою пресою, або інструментом пропаганди Кремля.
Українські інтереси у Вашингтоні: хто й навіщо звертається до американських лобістів
"Зазвичай замовлення українських бізнесменів не стосуються ухвалення рішень у Конгресі. Для них робота з американськими лобістами є способом просування своїх компаній у США, а також своєрідним захистом від тиску всередині України".
Побороти Кремль у Вашингтоні: хто лобіює інтереси України в США
Інтереси України у США представляє лобістська фірма Barbour Griffits & Rogers. За офіційними даними, їхні витрати на просування українських інтересів склали $300 тис. за першу половину 2017 року – порівняно невелика сума для вашингтонських лобістів.
Сенат підтвердив новий пакет санкцій: що саме чекає на Росію
Якщо Трамп застосує право вето, його - за всіма ознаками - законодавці зможуть легко подолати. Але є ще один варіант. А в міжсесійний час діє норма, відома за назвою "кишенькове вето" (pocket veto). Якщо президент протягом 10 днів не підписує певний закон, то документ "вмирає"...