Олексій Кузьменко

журналіст Української служби "Голосу Америки"
Всі публікації автора
"Чудовий день для миру": відкриття посольства США в Єрусалимі призвело до масових жертв
Смерті у Газі під час відкриття посольства в Єрусалимі розділили США. Рішення про перенесення посольства схвалюють і республіканці, і демократи. Тому лінія розділу пройшла між істеблішментом у складі обох партій та крайніми силами.
Нова версія Держдепу: як змінять зовнішню політику США кадрові рішення Трампа
Звільнення державного секретаря Тіллерсона припало на час загострення напруги між Заходом та Росією, але це не означає, що Тіллерсон позбувся посади через Москву. Варто окремо зазначити: новий державний секретар США Майкл Помпео жорстко налаштований щодо Росії...
Все про справу Пола Манафорта та про реакцію на неї в США
Через офшорні рахунки, що фігурують в обвинуваченні, загалом пройшло більше 75 мільйонів доларів. Стверджується, що з цієї суми Манафорт відмив більше 18 мільйонів, а Ґейтс – 3 мільйони. Ґейтс допомагав Манафорту отримувати гроші з офшорів...
Поганий та найгірший варіанти: експерти аналізують сценарій війни США та КНДР
"Моделювання зазвичай охоплювали 60-100 днів конфлікту. На той момент американські сили вже окупують Північну Корею, але не знають, де її ядерна зброя, а ще на них тепер лежить відповідальність за населення, яке потерпає від голоду. Ось тут і вхопишся за голову: "Що ж ми наробили?"
Програмне звернення Трампа: вірність НАТО та американська перебудова
"Ми потужно підтримуємо НАТО, Альянс, який було вигартувано на основі зв'язків, вибудованих у ході двох світових воєн, які перемогли фашизм, та холодної війни, що поклала край комунізму... Америка хоче знаходити нових друзів та створювати нові партнерства", – заявив Трамп.
Що говорив про Україну та НАТО новий директор Ради нацбезпеки у Трампа
Кандидатуру нового директора Ради національної безпеки привітали навіть критики Трампа, відзначивши, що Макмастер не побоїться суперечити голові Білого дому. Зокрема, використовуючи український приклад, Макмастер вважає, що нинішня філософія стримування Росії зазнала поразки.