Віталій Галицьких

керівник талліннського офісу юрфірми "Ілляшев та Партнери"
Останні публікації автора
Стеження за коронавірусом: як мобільні оператори допоможуть ЄС боротися з епідемією
Для боротьби з пандемією мобільні оператори передаватимуть Євросоюзу дані про користувачів без їхньої згоди. Наскільки законним є таке рішення?
Кредити, гроші на зарплати і податкові канікули: як в ЄС рятують бізнес від коронакризи
Зачинені магазини, звільнення співробітників, загроза масового закриття підприємств... Європейські країни вже анонсували заходи з порятунку своїх економік.
Інвестор під мікроскопом: як і навіщо ЄС оцінюватиме безпеку інвестицій
Наскільки безпечними є іноземні інвестиції? За півтора року всі країни ЄС впровадять спільний механізм перевірки інвестицій і єдиний "опитувальник" для потенційних інвесторів.
Показове покарання: навіщо Євросоюз назвав Емірати офшором
Вперше Євросоюз включив до свого "чорного списку" справді "велику рибу". Тепер європейським країнам доведеться обмежити будь-яку співпрацю з компаніями з Об'єднаних Арабських Еміратів.
Ближче до природи: навіщо Естонія зробила безкоштовним громадський транспорт
В Естонії вирішили, що безкоштовний громадський транспорт знизить вартість життя в сільській місцевості і мотивує людей до переїзду з міст. Попит на безкоштовний транспорт здивував навіть оптимістів.
Закон для Uber: Естонія запропонувала вирішення глобальної проблеми
Uber і Airbnb вже стали серйозними конкурентами для існуючих готелів і таксофірм. Уряди європейських країн шукають способи переведення діяльності таких компаній у правове русло. І всі вони досліджують досвід Естонії.
Всі публікації автора