"Нафтогаз України" подав позов до Стокгольмського арбітражу проти "Газпрому"

Понеділок, 16 червня 2014, 12:14

Національна акціонерна компанія "Нафтогаз України" подала позов до Арбітражного інституту при Торговельній палаті Стокгольма, вимагаючи встановлення справедливої ​​і ринкової ціни на газ, який ВАТ "Газпром" поставляє в Україну, повідомляє Інтерфакс.

"У позові також міститься вимога стягнути з "Газпрому "переплату за газ, який російський монополіст поставляв "Нафтогазу "з 2010 року. За оцінками компанії, така переплата становить 6 млрд. доларів США", - йдеться в повідомленні управління зі зв'язків з громадськістю НАК в понеділок, 16 червня.

Раніше повідомлялося, що "Газпром" подав позов на НАК "Нафтгогаз" до Стокгольмського арбітражного суду, вимагаючи близько $ 4,5 млрд.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Що чекає на Україну після рішення про статус кандидата та коли реально вступити до ЄС

Коли реально досягти повноцінного членства в ЄС? Чи не підемо ми шляхом Туреччини, яка загрузла на стадії кандидатства на багато років?

120 днів боротьби за статус кандидата: погляд із Банкової

Так швидко не рухався до ЄС жоден із нинішніх членів чи кандидатів. І навряд чи хтось зможе це повторити. Але ми не зупиняємось і переходимо до наступних етапів.

Робота над помилками: чому у ЄС має з'явитися прагнення до возз'єднання з Україною

Європі доведеться змінювати стратегію своєї поведінки у відповідь на нинішню геополітичну кризу. Розширення – гідна відповідь на виклики сьогодення.