Нафтогаз України просить ЄК про великий реверс на словацькому напрямку - голова компанії

Понеділок, 16 червня 2014, 12:46

"Нафтогаз України" просить Європейську Комісію дозволити великий реверс газу на словацькому напрямку у зв'язку з припиненням Росією постачання газу в Україну, заявив голова правління НАК Андрій Коболєв, повідомляє Інтерфакс.

"НАК "Нафтогаз України" зараз звертається до Європейської Комісії з пропозицією щодо відкриття великого реверсу на словацькому напрямку", - сказав він на засіданні уряду в понеділок, 16 червня.

Нагадаємо, що в понеділок, 16 червня, "Газпром" з 10:00 за московським часом перевів НАК "Нафтогаз України" на передоплату поставок газу, що спонукало українську сторону знову заговорити про реверсні поставки. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Пояснюємо, чому редактори New York Times не зрозуміли суть війни РФ проти України. І не тільки вони

Обмеження допомоги Україні та згода на поступки стане найгіршою геополітичною помилкою американської адміністрації за кілька десятиліть.

Напіввихід Росії: Москва прагне вийти із СОТ, але боїться цього кроку

Вийшовши із СОТ, РФ навряд чи колись зможе поновити своє членство на кращих умовах. А цілком ймовірно – і на нинішніх також.

Розворот Орбана: як новий уряд та надзвичайний стан мають змінити курс Угорщини

Новий уряд та введення "воєнної надзвичайної ситуації" через Україну - це все про зміни, які в один день відбулися в Угорщині.