Міністри ЄС обговорять місію безпеки в Україні

П'ятниця, 20 червня 2014, 16:24

Міністри закордонних справ обговорять нову пропозицію ЄС надіслати експертів з безпеки до України в понеділок, 23 червня в Люксембурзі, повідомляє Euobserver.

Країни ЄС планують надіслати до України "цивільну" поліцію та експертів з безпеки для того, щоб допомоги міністерству внутрішніх справ України.

Експерти працюватимуть з чиновниками в Києві над "стратегічними порадами" для того, щоб "реорганізувати службу безпеки таким чином, щоб вона відновила контроль та підзвітність".

Вони також будуть навчати українських чиновників "необхідним навикам" в регіональних штабах. Однак роль у них буде "не виконавча", тобто вони не зможуть брати участь у операціях, на відміну від, наприклад, місії ЄС в Косово.

Метою проекту є "підвищити громадську впевненість та довіру" українській міліції, котра мала чисельні конфлікти з населенням раніше.

Дипломатичне джерело ЄС заявило, що місія допоможе Києву "розвинути ефективну стратегічну комунікацію". 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Як російсько-українська війна змусила Японію відновити конфлікт з РФ

Невирішені територіальні суперечки з РФ, найвищий рівень підтримки України та допомога, заради якої довелося переступати через власні принципи – все це про Японію. 

Підтримка тим, хто надихає світ: як ЄС допомогає українцям

Історія судитиме всю міжнародну спільноту за те, як ми допомагаємо українському народу пережити найгіршу гуманітарну катастрофу в Європі з часів Другої світової війни.

Ракети для Лукашенка: що стоїть за заявами Мінська про війну із Заходом

Заяви Лукашенко про купівлю у РФ ракетних комплексів "Іскандер" та С-400 можуть втягнути Білорусь у війну з Україною.