Рада ЄС не прийматиме рішення щодо санкцій - МЗС Голландії

Понеділок, 23 червня 2014, 10:39

В ході прибуття на засідання Ради міністрів ЄС із закордонних справ у понеділок, 23 червня, міністр закордонних справ Голландії Франс Тіммерманс повідомив журналістів, що Рада не розглядатиме питання запровадження нових санкцій, однак, якщо в них буде потреба, це зможе зробити Європейська рада до кінця цього тижня. 

"Не буде ніяких рішень щодо санкцій… Якщо буде така необхідність, то до кінця тижня ще збиратиметься Європейська рада,  яка потенційно може вирішити це питання", - заявив він.

Нагадаємо, що в четвер, 19 червня, ЄвроПравда повідомляла про те, що Комітет постійних представників країн-членів ЄС у Брюсселі погодив проект рішення Ради міністрів закордонних справ ЄС, яке буде затверджене в понеділок, 23 червня. Попри очікування, в  цьому документі Євросоюз не планував запуск третього етапу санкцій щодо Російської федерації.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Рік без дозволів: що означає для України "транспортний безвіз" із ЄС

Що дає Україні "транспортний безвіз" із Євросоюзом? І чи вдасться Києву переконати ЄС зробити тимчасову лібералізацію постійною?

Російська помста Литві: як Вільнюс реагує на нові погрози Кремля

"Все, що пов'язано з РФ, тепер є для Литви потенційною загрозою національній безпеці. Усе це Кремль намагається зробити інструментом своєї агресії".

Сім загроз та дві України: що прописав НАТО у новій стратегічній концепції

На першому місці серед загроз для НАТО - Росія. Також частиною російської загрози є Білорусь через свою "військову інтеграцію" з РФ.