Венеціанська комісія готова розглянути зміни до Конституції України найближчим часом

Четвер, 26 червня 2014, 17:14

Для України важливо, щоб Венеціанська комісія якнайшвидше розглянула проект змін до Конституції України, ініційований президентом, передає Інтерфакс.

"Для України важливий швидкий розгляд цього документа Венеціанською комісією", - наголосив президент Петро Порошенко на зустрічі з головою комісії Джанні Букіккіо в Страсбурзі, повідомляє прес-служба глави держави.

Порошенко зазначив, що одним із ключових пунктів його законопроекту є децентралізація влади. "Це питання децентралізації, що є важливим елементом мирного плану", - сказав він.

У свою чергу Букіккіо запевнив, що у Венеціанській комісії готові вже найближчим часом розглянути президентський варіант змін до Конституції та надати попередні висновки.

"Україна в моєму серці. Ми будемо з вами, пане президенте, з вашою країною. Європа з вами", - сказав голова Венеціанської комісії.

У четвер президент Петро Порошенко вніс на розгляд парламенту проект змін до Конституції.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

120 днів боротьби за статус кандидата: погляд із Банкової

Так швидко не рухався до ЄС жоден із нинішніх членів чи кандидатів. І навряд чи хтось зможе це повторити. Але ми не зупиняємось і переходимо до наступних етапів.

Робота над помилками: чому у ЄС має з'явитися прагнення до возз'єднання з Україною

Європі доведеться змінювати стратегію своєї поведінки у відповідь на нинішню геополітичну кризу. Розширення – гідна відповідь на виклики сьогодення.

Що чекає на Україну після рішення про статус кандидата та коли реально вступити до ЄС

Коли реально досягти повноцінного членства в ЄС? Чи не підемо ми шляхом Туреччини, яка загрузла на стадії кандидатства на багато років?