Рада Європи готова допомогти Україні - президент ПАРЄ

Четвер, 26 червня 2014, 13:42

У Раді Європи наголошують, що дотримання територіальної цілісності країн-членів є фундаментальним принципом організації, передає Інтерфакс.

"Україна - частина сім'ї Ради Європи, і ми вважаємо своїм обов'язком надати підтримку членам сім'ї, коли вони цього потребують. По суті, всі погляди, сконцентровані сьогодні на Україні", - сказала президент Парламентської асамблеї Ради Європи (ПАРЄ) Анн Брассер у четвер у Страсбурзі перед початком виступу президента України Петра Порошенка.

Вона наголосила, що Рада Європи готова надавати підтримку Україні, насамперед, у здійсненні конституційної, судової, законодавчої реформи, у боротьбі з корупцією.

Президент ПАРЄ також привітала мирний план, поданий президентом України. "Мирний план, який підготовлений вами, а також перемир'я є підставами для надії", - сказала вона.

Брассер також назвав символічним той факт, що перший іноземний візит Порошенко здійснив саме до Страсбурга.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Як українка стала активісткою року в Польщі. Історії про "кров", посла РФ та блокаду кордону

Наталія Панченко: "Поліції я офіційно оголосила, що це спонтанне мирне зібрання... Згодом проти нас почали замовляти тітушок".

Допомога Путіну під маскою екології: що не так з ініціативою Єврокомісії

Вже 6 липня Європейський парламент голосуватиме за ініціативу визнати проєкти будівництва газових та атомних електростанцій як "зелених" та екологічних.

Канадський прецедент: як конфісковані російські активи будуть передані Україні

Канада першою із західних країн законодавчо прописала можливість використовувати на підтримку України конфісковані російські активи, що потрапили під санкції через війну.