Вірменію терміново прийматимуть до Митного союзу

П'ятниця, 11 липня 2014, 14:22

Вірменія може увійти до складу Митного союзу вже цього року.

Про це заявив міністр торгівлі Євразійської економічної комісії Андрій Слєпнєв.

"Тут високий ступінь готовності, практично не залишилося жодних суперечностей щодо проекту договору про приєднання", - цитує його Інтерфакс.

За словами євразійського міністра, для Вірменії вже підготовлена дорожня карта. Зважаючи на те, що Вірменія територіально ізольована від МС, необхідно опрацювати варіанти контролю товарних потоків. Також для Вірменії пропонують встановити перехідний період, в ході якого відбудеться врегулювання "приєднання до МС члена СОТ з іншими зобов'язаннями".

Нагадаємо, Вірменія була однією з чотирьох країн-учасниць "Східного партнерства". Однак замість підписання Угоди про асоціацію з ЄС Єреван обрав шлях євразійської інтеграції. Вірменська опозиція пов'язує зміну зовнішнього вектора своєї держави з ультиматумом Росії щодо Нагірного Карабаху.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Чому Туреччина не приєдналася до західних санкцій та чи буде вона допомагати РФ їх обходити

Туреччина може сама потрапити під санкції – за допомогу РФ в обходженні західних обмежень. Чи здатна загроза західних санкцій змусити Анкару змінити цю позицію?

Прискорення євроінтеграції: чого чекати українському бізнесу

Чи зможуть приватні та державні компанії "встигнути" за впровадженням посилених вимог і європейських стандартів? 

Союз Орбана та Трампа. Як два одіозних лідери об'єднуються для спільних дій після 2024 року

"Україна – наш сусід. Вони мають нашу повну солідарність", – заявив Орбан, на додаток показавши, що і у цьому питанні готовий до жорсткої маніпуляції.