Вірменію терміново прийматимуть до Митного союзу

П'ятниця, 11 липня 2014, 14:22

Вірменія може увійти до складу Митного союзу вже цього року.

Про це заявив міністр торгівлі Євразійської економічної комісії Андрій Слєпнєв.

"Тут високий ступінь готовності, практично не залишилося жодних суперечностей щодо проекту договору про приєднання", - цитує його Інтерфакс.

За словами євразійського міністра, для Вірменії вже підготовлена дорожня карта. Зважаючи на те, що Вірменія територіально ізольована від МС, необхідно опрацювати варіанти контролю товарних потоків. Також для Вірменії пропонують встановити перехідний період, в ході якого відбудеться врегулювання "приєднання до МС члена СОТ з іншими зобов'язаннями".

Нагадаємо, Вірменія була однією з чотирьох країн-учасниць "Східного партнерства". Однак замість підписання Угоди про асоціацію з ЄС Єреван обрав шлях євразійської інтеграції. Вірменська опозиція пов'язує зміну зовнішнього вектора своєї держави з ультиматумом Росії щодо Нагірного Карабаху.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua

Статті

Газовий шантаж Путіна: серйозно, проте Україна має шанси на перемогу

Серйозність ситуації на газовому ринку не означає неминучість програшу. Україна може зберегти транзит, завантажити ГТС і при цьому значно знизити ціни.  

Останній аргумент для змін: які наслідки матиме скандал навколо Doing Business

Світовий банк прийняв рішення відмовитися від подальшої публікації рейтингу Doing Business. Як тепер змусити уряди проводити дерегуляцію?

Два тижні до вибуху: чому нові вибори заведуть Грузію у ще глибшу кризу

Політична криза у Грузії, що триває вже майже рік, незабаром може вийти на новий, безпрецедентно високий рівень.