Прем'єр Франції закликав знизити податки для домогосподарств до 2017 року

Середа, 2 липня 2014, 15:29

Прем'єр-міністр Франції Мануель Вальс виступив за додаткове зниження податків для домогосподарств з низьким і середнім рівнем доходів до 2017 року, передає Інтерфакс.

Бюджет Франції на 2015 рік передбачає зниження податків для 3,7 млн французів, але влада повинна докласти більше зусиль у цьому напрямку. Про це Вальс заявив у інтерв'ю французькій газеті Les Echos.

На його думку, зниження податків необхідно, щоб підвищити довіру домогосподарств до економіки країни.

Раніше президент Франції Франсуа Олланд представив програму скорочення державних видатків на 50 млрд євро і заходи податкового стимулювання підприємницької активності. Згідно з обіцянкою Олланда, податки на доходи фізичних осіб почнуть знижуватися з 2015 року.

Крім того, італійська газета Il Messaggero в середу опублікувала інтерв'ю з прем'єром Італії Маттео Ренці. За словами глави італійського уряду, Італія має намір скоротити витрати ще на 17 млрд євро, і перші кроки в цьому напрямі влада може зробити вже до кінця липня.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua

Статті

Поразка "антиваксів": як Швейцарія здолала багатомільйонну кампанію проти щеплення

"Антиваксам" вдалося залучити значні фінансові ресурси на підтримку кампанії "проти". На цьому фоні кампанія "за" була майже непомітною.

Контратака Земана: як проросійський президент занурює Чехію у політичну кризу

Хоча від парламентських виборів минуло більш ніж півтора місяця, новий уряд Чехії так і не зміг розпочати роботу. Ця пауза може тривати ще декілька місяців.

Добрива лише для себе: чи допоможе СОТ впоратися з новою світовою кризою

Найгірший сценарій, що загрожує світовій економіці, – ефект доміно. Це означає, що обмеження експорту добрив запровадять усі провідні виробники.