Прем'єр Франції закликав знизити податки для домогосподарств до 2017 року

Середа, 2 липня 2014, 15:29

Прем'єр-міністр Франції Мануель Вальс виступив за додаткове зниження податків для домогосподарств з низьким і середнім рівнем доходів до 2017 року, передає Інтерфакс.

Бюджет Франції на 2015 рік передбачає зниження податків для 3,7 млн французів, але влада повинна докласти більше зусиль у цьому напрямку. Про це Вальс заявив у інтерв'ю французькій газеті Les Echos.

На його думку, зниження податків необхідно, щоб підвищити довіру домогосподарств до економіки країни.

Раніше президент Франції Франсуа Олланд представив програму скорочення державних видатків на 50 млрд євро і заходи податкового стимулювання підприємницької активності. Згідно з обіцянкою Олланда, податки на доходи фізичних осіб почнуть знижуватися з 2015 року.

Крім того, італійська газета Il Messaggero в середу опублікувала інтерв'ю з прем'єром Італії Маттео Ренці. За словами глави італійського уряду, Італія має намір скоротити витрати ще на 17 млрд євро, і перші кроки в цьому напрямі влада може зробити вже до кінця липня.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Рік після Афганістану: що змінила найбільша зовнішньополітична поразка Джо Байдена

Рік тому Сполучені Штати розпочали виведення своїх останніх військових з Афганістану. Це рішення вплинуло не лише на регіон, але й на США та навіть на Україну.

Мир на умовах Туреччини: як Україні реагувати на тиск щодо нових переговорів з РФ

Події, які відбуваються в Криму, стають також частиною нашого переговірного процесу з Туреччиною та РФ ще до того, як він формально розпочався.

Залежність від сусіда: чому вступ України до ЄС прив'язаний до Молдови і навпаки

Україна та Молдова пов’язані у процесі інтеграції і будуть рухатися вперед тільки за умови, якщо і Київ, і Кишинів гарно виконуватимуть своє домашнє завдання.