Россільгоспнагляд може повністю заборонити ввезення продуктів з України

Середа, 23 липня 2014, 15:40

Росія може повністю призупинити ввезення продовольства з України на час проведення переговорів про інтеграцію країни в ЄС, повідомляє РІА "Новости" з посиланням на повідомлення керівника Россільгоспнагляду Олексія Алексєєнко.

"Коли вони почнуть виконувати вимоги європейського законодавства, яке відрізняється від того, що діє в країнах СНД, виникне ще цілий ряд питань. Тому існує ймовірність припинення поставок всієї продукції з України до Росії", - заявив Алексєєнко.

Він зазначив, що Россільгоспнагляд вже запропонував Держветфітослужбі України провести раунд переговорів щодо комплексу питань, щоб не зупиняти поставки, однак відповіді так і не було отримано.

Раніше повідомлялося, що у разі ратифікації документа про асоціацію України з Євросоюзом Росія вважатиме себе вільною від зобов'язань щодо консультацій і проводитиме економічну політику, спрямовану на захист і розвиток внутрішнього ринку.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Без Качинського: навіщо польська влада розпочала масштабне оновлення

Відхід з польського уряду найвпливовішого політика країни дає старт масштабній реконструкції – правляча коаліція поступово починає готуватися до наступних парламентських виборів.

Розкол через Україну: як російська агресія змінила політику Італії

З політичної сцени Італії поступово йдуть ті політики, які довгі роки вважалися провідниками інтересів РФ та особисто Путіна.

Санкції випробовують на стійкість: як олігархи Путіна оскаржують рішення ЄС

Російські олігархи шукають способи вийти з-під санкцій. Втім, шансів судово оскаржити їх насправді менше, ніж можуть запевняти консультанти.