Терористи погрожують заблокувати ОБСЄ доступ до місця катастрофи малайзійського "Боїнга" - ЗМІ

Середа, 30 липня 2014, 12:46

Визнана Службою безпеки України терористичною організацією "Донецька народна республіка" погрожує заблокувати доступ до місця катастрофи малайзійського "Боїнга" міжнародним експертам з ОБСЄ.

Про це йдеться в заяві ДНР, витяги з якої наводить УНІАН.

Так звана ДНР звинуватила ОБСЄ в упередженості.

"Від самого початку ОБСЄ не була нейтральною та діяла в інтересах України. ОБСЄ, як виявилось, є структурою, повністю контрольованою США", - відзначено у заяві ДНР.

Нагадаємо, що міжнародні експерти, серед яких, крім представників ОБСЄ, є поліцейські з Нідерландів та Австралії, з неділі 27 липня не можуть дістатися на місце, де ще 17 липня цього року був збитий пасажирський авіалайнер з майже 300 людьми на борту.

Терористи одразу після катастрофи ускладнювали міжнародним експертам доступ до місця падіння літака, що Київ пояснював їхнім бажанням приховати докази своєї вини.

За даними спецслужб, терористи збили пасажирський літак за допомогою системи "Бук", яку вони отримали з Російської Федерації.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Санкції випробовують на стійкість: як олігархи Путіна оскаржують рішення ЄС

Російські олігархи шукають способи вийти з-під санкцій. Втім, шансів судово оскаржити їх насправді менше, ніж можуть запевняти консультанти.

Заступник генсека НАТО: Я чую в Україні критику на адресу Альянсу, і вона необґрунтована

Мірча Джоане: "Є залежність між вступом України до ЄС та до Альянсу... Зброя радянських часів вже закінчилася, далі – натівські зразки..."

Точка неповернення: як Україна остаточно змінила стратегію у відносинах із Грузією

Стан відносин України та Грузії зараз на найнижчому рівні з відновлення незалежності у 1991 році.