В Іспанії заарештували представників італійської мафії

Вівторок, 8 липня 2014, 15:05

Іспанська міліція заарештувала 15 членів італійської мафії "Каморра". Затримання провели в Мадриді, Малазі та Таррагоні, передає RTVE.

Представники італійського мафіозного клану займалися продажем та транспортуванням наркотиків і кокаїну з Колумбії до Неаполя через іспанські порти Алжерікаса та Таррагони.

В поліції також зазначають, що представники "Каморри" відмивали незаконно зароблені кошти через певну кількість барів та ресторанів Мадрида. 

"Каморра" - один з чотирьох італійських мафіозних кланів (інші три - "Коза ностра", "Ндрагета" та "Свята Корона"), який розташований в регіоні Кампанія зі столицею у Неаполі. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Боротьба за Білорусь: навіщо Україні встановлювати відносини з "тіньовим урядом" Тихановської

Українська влада не спілкується ані з самопроголошеною владою Білорусі, ані з антилукашенківською опозицією – і як наслідок, ми втрачаємо підтримку навіть опозиційних лідерів думок.

Курс на одну з найсильніших армій Європи: як Польща модернізує свої збройні сили

Захист східного флангу Альянсу стає дедалі актуальнішим, і в польському уряді воліють спиратися не лише на союзників по альянсу, але й на власні сили.

Чому Туреччина не приєдналася до західних санкцій та чи буде вона допомагати РФ їх обходити

Туреччина може сама потрапити під санкції – за допомогу РФ в обходженні західних обмежень. Чи здатна загроза західних санкцій змусити Анкару змінити цю позицію?