Україна і Росія обговорять торгівлю в умовах ЗВТ з Євросоюзом

Вівторок, 12 серпня 2014, 09:11

Українська делегація на чолі з першим заступником міністра економічного розвитку і торгівлі України Анатолієм Максютою в середу, 13 серпня, проведе в Москві переговори з російськими партнерами з питань торговельно-економічного співробітництва в умовах дії угоди про ЗВТ між Україною і Євросоюзом.

Про це повідомляє Укрінформ, посилаючись на джерело наближене до переговорного процесу.

"В ході переговорів з російською стороною планується обговорити двостороннє торговельно-економічне співробітництво, зокрема питання взаємодії в умовах угоди про зону вільної торгівлі між Україною і Євросоюзом", - сказало джерело.

За словами співрозмовника агентства, це перший візит української делегації на такому рівні в Москву після підписання Україною економічної частини Угоди про асоціацію з ЄС.

ЄвроПравда повідомляла, що переговори у форматі Україна – Євросоюз – Росія щодо впливу Угоди про асоціацію на російську економіку відбудуться 12 вересня у Брюсселі.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Символ окупації: як Естонія завершує декомунізацію у найбільш проросійському місті країни

Символом "ватного опору" в Естонії став радянський танк Т-34 у місті Нарві. Рішення прибрати його з публічного простору викликало протести.

Трамп готується до реваншу: що зможе завадити експрезиденту повернутися у Білий дім

Проміжні вибори, що пройдуть у листопаді, можуть призвести до посилення позицій Дональда Трампа, що зробить цілком реалістичними його президентські амбіції.

Боротьба за Білорусь: навіщо Україні встановлювати відносини з "тіньовим урядом" Тихановської

Українська влада не спілкується ані з самопроголошеною владою Білорусі, ані з антилукашенківською опозицією – і як наслідок, ми втрачаємо підтримку навіть опозиційних лідерів думок.