На курортах Словенії через санкції стало менше росіян

Четвер, 21 серпня 2014, 16:05

Російські туристи, зазвичай щедрі на витрати, почали менше відпочивати на європейських курортах.

Про це, зокрема, заявляють туроператори у Словенії, що була досить популярним напрямком серед гостей з Росії, передає Euronews.

У липні до цієї країни приїхали на 20% менше росіян, аніж торік. Як припускають, це – дія санкцій, запроваджених проти Москви через анексію Криму та підтримку сепаратистів на Донбасі.

"Починаючи з липня, ми фіксуємо зменшення кількості російських туристів, що стало результатом послаблення рубля і також кризи в Україні, де ситуація і далі погіршується", – зазначив директор мережі готелів Джанез Джаґер.

Працівники туріндустрії Словенії непокояться, що у цьому сезоні на них чекають збитки через "схуднення" російських гаманців.

"Гадаю, що санкції негативно позначаться на їхньому відвідуванні і на їхніх витратах", – каже власник місцевого ресторану.

Втім, російські туристи складають лише 6% загального потоку відпочивальників у Словенії. До трійки лідерів серед гостей-іноземців увійшли італійці, австрійці та німці.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Секрети у шафі Трампа. За що ФБР переслідує експрезидента США та що йому загрожує

Першим про обшуки розповів сам Дональд Трамп, звинувативши владу в політичних переслідуваннях. Але у ФБР пояснили, що ситуація справді серйозна...

Європа без росіян: як переконати держави ЄС закрити кордон для громадян РФ

Чи можливо на загальноєвропейському рівні заборонити видачу віз росіянам? Та як забезпечити єдність усіх країн-членів ЄС в ініціативі з візовими обмеженнями?

Екоцид під час війни: ще один злочин РФ, який не має залишитися непокараним

Припинення безкарності за екоцид стане сильним сигналом для РФ. Заподіяння серйозної шкоди довкіллю є неприйнятним у будь-якій зоні бойових дій.