США та ЄС мають запровадити жорсткіші санкції, щоб зупинити Росію - посол України в США

Середа, 20 серпня 2014, 12:05

США та ЄС потрібно запровадити ще більші санкції проти Росії, щоб повністю заблокувати країну і зупинити її інвазію у Східній Україні. 

Це заявив посол України в США Олександр Моцик в інтерв'ю Bloomberg.

Моцик також наголосив, що санкції не пройдуть безболісно для США та ЄС, однак "така ціна жертовності - забезпечить мир та стабільність в Європі".

На думку посла, санкції мають бити по найбільш важливих сферах Росії - фінанси, військова співпраця та енергетика.

Введені раніше санції проти російських компанії та персон, на думку посла України в США, не "змінили позицію Росії", тому слід запровадити більш жорсткі заборони.

У свою чергу Моцик сказав, що США та країни НАТО працюють разом з Україною надаючи їй необхідну допомогу у військових тренуваннях, розвідкою та "несмертельною продукцією".

"Деякі речі ми вже отримали, сподіваємось підтримка залишиться й надалі. Крок за кроком ми скріплюємо нашу співпрацю", - наголосив Моцик.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua

Статті

Захистити Україну: як у НАТО домовилися стримувати РФ від вторгнення на Донбас

Головною темою переговорів міністрів було питання стримування Росії. Причому в Альянсі узгодили шлях, за яким санкції проти РФ не потребуватимуть одностайності.

Війна за санкції: як питання "Північного потоку-2" розкололо Конгрес США

Республіканці блокують ухвалення оборонного бюджету США, вимагаючи включити в нього нові санкції проти "Північного потоку-2".

Відповідь Лукашенку: як Україна має реагувати на "кримські" погрози диктатора

Лукашенко знає: зраджувати його особисто у разі, якщо він виконає не все обіцяне, Путін не буде. Зрештою, місця в Росії багато, і не лише в Ростові.