Держдеп США не розуміє, навіщо Росія обмежила собі доступ до якісних продуктів

Четвер, 7 серпня 2014, 16:06

Координатор Державного департаменту США з питань санкцій Деніел Фрід не розуміє, навіщо Росія обмежила собі доступ до якісних продуктів.

Про це він заявив сьогодні на брифінгу в Києві, передає УНІАН.

"Я не розумію, наскільки росіянам допоможе те, що у них відберуть доступ до якісної їжі", - заявив він.

"Проте хай це пояснює російський уряд. Якщо у людей забирають продукти харчування, чому вони вважають, що це буде добре для людей", - додав Фрід.

Нагадаємо, 6 серпня президент РФ Володимир Путін підписав указ "Про застосування окремих спеціальних економічних заходів з метою забезпечення безпеки Російської Федерації", яким забороняється впродовж року ввозити на територію РФ окремі види сільськогосподарської продукції, сировину і продовольство з країн, які ввели проти РФ санкції.

За агресію проти України санкції щодо Росії ввели країни Євросоюзу, США, Канада, Японія, Швейцарія та інші.

7 серпня прем'єр РФ Дмитро Медведєв заявив, що Росія повністю заборонила постачання яловичини, свинини, м'яса птиці, риби, овочів, фруктів, молочної продукції з країн, які ввели проти неї санкції.

"Я підписав постанову уряду. Росія вводить повну заборону на поставки яловичини, свинини, плодоовочевої продукції – овочів і фруктів, м'яса птиці, риби, сирів, молока і молочних продуктів із країн ЄС, США, Австралії, Канади і Королівства Норвегія", - сказав Медведєв.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Боротьба за танк: як Естонія декомунізувала головний символ радянської окупації

Усі спроби досягти компромісу з російською громадою не мали успіху. Тож в уряду Естонії не залишалося вибору, аніж йти на конфлікт.

Сербська відмова для Путіна: чи буде на Балканах військова база РФ

Навіщо РФ педалює питання створення військової бази у Сербії? І чи зможе Белград довго опиратися цьому тиску?

Антизахідна Грузія: як офіційне Тбілісі йде на конфлікт із США та ЄС

Вже зараз є всі підстави припускати, що на наступних парламентських виборах у Грузії антизахідна риторика буде присутня набагато ширше, аніж досі.