Рада ЄС офіційно закріпила відтермінування ЗВТ між ЄС та Україною

Оновлено
Понеділок, 29 вересня 2014, 10:16

Рада ЄС із загальних питань офіційно прийняла рішення про перенесення початку імплементації угоди про ЗВТ Україна-ЄС, яка є частиною Угоди про асоціацію, до кінця 2015 року.

Про це повідомляє УНІАН.

У повідомленні зазначається: "Рада із загальних питань ухвалила пункт А". У цьому пункті йдеться про рішення, які не виносяться на обговорення.

"Рада схвалить без дебатів (...) відтермінування тимчасового застосування угоди про ЗВТ з Україною", - йшлося у матеріалах до засідання, що відбулося в Брюсселі.

Нагадаємо, 26 вересня офіційний представник ЄК Піа Хансен нагадала на брифінгу в Брюсселі, що "під час тристоронньої дискусії 12 вересня на міністерському рівні між ЄС, Росією та Україною було прийнято рішення відтермінувати тимчасове застосування частини Угоди про асоціацію, яка стосується ЗВТ".

При цьому Хансен наголосила на тому, що ЄС не має наміру вносити зміни до Угоди.

Раніше "Європейська правда" писала про те, що Росія обмежить доступ України до російського ринку у випадку, якщо Київ імплементує будь-яку частину торговельної угоди з ЄС.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Як російсько-українська війна змусила Японію відновити конфлікт з РФ

Невирішені територіальні суперечки з РФ, найвищий рівень підтримки України та допомога, заради якої довелося переступати через власні принципи – все це про Японію. 

Підтримка тим, хто надихає світ: як ЄС допомогає українцям

Історія судитиме всю міжнародну спільноту за те, як ми допомагаємо українському народу пережити найгіршу гуманітарну катастрофу в Європі з часів Другої світової війни.

Ракети для Лукашенка: що стоїть за заявами Мінська про війну із Заходом

Заяви Лукашенко про купівлю у РФ ракетних комплексів "Іскандер" та С-400 можуть втягнути Білорусь у війну з Україною.