В бюджеті Росії буде дірка у 500 млрд, якщо ціна нафти не виросте

Понеділок, 13 жовтня 2014, 10:41

Бюджету Росії знадобиться 500 млрд рублів ($12,5 млрд. - Ред.) з Резервного фонду за умови збереження у 2015 році поточної ситуації з національною валютою та подальшим падінням цін на нафту.

Про це пише РІА "Новости" з посиланням на міністра фінансів РФ Антона Сілуанова.

"Якщо нинішня ціна на нафту у $87 за барель залишиться на тому ж рівні і в 2015 році за умови обмінного курсу у 40 рублів за долар... ми будемо змушені звертатися до Резервного фонду", - заявив Сілуанов на засіданні бюджетного комітету Держдуми.

"Нам не вистачатиме близько 500 млрд рублів через ситуацію, яка складається сьогодні, якщо вона продовжуватиметься і в 2015 році", - додав Сілуанов.

Міністр звернувся до депутатів Держдуми з проханням закріпити можливість отримання коштів з Резервного фонду на законодавчому рівні.

"Європейська правда" писала, що ціни на нафту поновили чотирирічний мінімум. Ф’ючерси на нафту Brent впали в ціні на Лондонській біржі на 1,36% - до $88,98 за барель.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua

Статті

Паспорти для діаспори та ворогів Путіна: що змінює Зеленський у правилах громадянства

Ті, хто вирішить мати кілька громадянств, стикнуться із забороною працювати у держструктурах, бути долученими до політичної діяльності тощо...

Погрози РФ та кримський наступ України: як Київ та Москва билися на полях ОБСЄ

Атаки Кремля у Стокгольмі наштовхнулися на потужний фронт підтримки України демократичною спільнотою.

Захистити Україну: як у НАТО домовилися стримувати РФ від вторгнення на Донбас

Головною темою переговорів міністрів було питання стримування Росії. Причому в Альянсі узгодили шлях, за яким санкції проти РФ не потребуватимуть одностайності.