Грузія стала партнером Центру енергетичної безпеки НАТО у Литві

П'ятниця, 17 жовтня 2014, 13:41

Грузія стала партнером Центру енергетичної безпеки НАТО, що розташований у Литві.

Про це повідомляється на сайті міністерства оборони Литви.

17 жовтня у Вільнюсі міністри оборони Литви Юозас Олекас та міністр економіки Грузії Гіоргі Квірікашвілі підписали відповідний документ.

"Надзвичайно позитивним є той факт, що до Центру енергетичної безпеки НАТО долучаються не лише члени альянсу, а й інші партнери, і Грузія першою робить цей крок", - заявив міністр оборони Литви.

"Грузія багато чого може запропонувати Центру у сфері застосування технологічних інновацій та обміну досвідом захисту енергетичної інфраструктури. Тому ми віримо, що Грузія запропонує конкретні проекти, які підуть на користь як Центру, так і самій країні", - додав Олекас.

Підписавши дану угоду, Грузія стала першою країною, що не є членом альянсу, яка приєданалася до роботи Центру енергетичної безпеки НАТО.

12-14 листопада центр військових досліджень Грузії "Дельта" проведе у Вільнюсі конференцію та промислову виставку IESMA-2014, яка стосуватиметься використання провідних енергетичних технологій.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua

Статті

Від проривів до відкатів: що відбувається із виконанням Угоди про асоціацію

Понад чверть зобов’язань, передбачених Угодою про асоціацію, Україною виконано повністю. Однак щодо ще однієї чверті завдань робота навіть не розпочиналася.

Секрети "відкритого неба": що змінить та чим загрожує авіаційна угода з ЄС

Яких змін варто чекати у авіасполученні України з ЄС? А також: які ризики несе "відкрите небо" для української авіації?

Парк антикорупційного періоду: чого досягли НАЗК, НАБУ, САП та інші

Діяльність антикорупційних органів - знову у центрі уваги як міжнародників (яким Зеленський обіцяв завершити конкурс на главу САП), так і політиків. Але чи є реальні результати їхньої роботи?