Спрощення візового режиму з Україною не буде - МЗС Великої Британії

Понеділок, 20 жовтня 2014, 15:05

В планах МЗС Великої Британії немає спрощення візового режиму з Україною.

Про це в ексклюзивному інтерв'ю "Європейській правді" повідомив голова дипломатичної служби Великої Британії Саймон Фрейзер.

"Боюся, що зараз у нас немає планів знімати вимоги до заявників, які хочуть отримати британську візу", - повідомив Фрейзер.

"У нас є свої вимоги, і ми дотримуємося їх. І, як ви бачите, переважна більшість аплікантів отримує візу", - додав він.

Згідно з даними візової статистики, 93% українських громадян, що звертаються за візою, отримують її. Тобто Сполучене Королівство видає 7% відмов. Це набагато більше, ніж у будь-якого іншого європейського консульства (прим.: середній рівень відмов консульств Шенгену в Україні в 2013 році – 1,86%).

Голова британської дипломатичної служби зазначив, що такий показник не свідчить про неефективність сервісу. "Це означає, що була причина для відмови", - зазначив Фрейзер.

Зазначимо, що в Україні немає візового центру Великої Британії. Всі паспорти передаються для ухвалення рішення до Варшави.

Нагадаємо, раніше Польща збільшила перелік документів, необхідних українцям для подання на отримання шенгенської візи.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Втеча бізнесу: як переконати українські компанії не переїжджати до ЄС

Країни ЄС вже пропонують українському бізнесу програми, щоб перевести до них своє виробництво. Що має робити Україна, щоб зберегти компанії?

Рятівники Путіна: що не так зі спробами Заходу "зберегти обличчя" агресора

Рятуючи обличчя Путіна, західні політики ризикують втратити власні. Телефонні дзвінки до Путіна перешкоджають і стратегічній меті – відновленню миру.

Дмитро Кулеба: Перемогою для України буде визволення Криму і Донбасу

"Європейцям знадобилася війна, щоб визнати, що ми - одні з вас. Знадобилося побачити, як нас вбивають, катують і гвалтують".