Рада ЄС затвердила торговельні преференції для України

П'ятниця, 24 жовтня 2014, 15:28

24 жовтня Рада ЄС затвердила продовження торговельних преференцій для України на 2015 рік.

Про це йдеться в повідомленні Ради ЄС.

"Торгові преференції є частиною пакету пропозицій, спрямованих на забезпечення економічної і фінансової підтримки України. Вони включають тимчасове зниження або скасування митних зборів відповідно до графіку, викладеному в Угоді про асоціацію",  - йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, що 23 жовтня продовження торговельних преференцій також затвердив Європарламент.

За нього проголосували 497 євродепутатів, 78 - проти та ще 56 утрималося.

До цього, як повідомляла ЄвроПравда, в понеділок ввечері комітет Європейського парламенту з питань міжнародної торгівлі з другої спроби затвердив відповідне рішення.

Рішення щодо продовження на рік преференційного режиму було ухвалене 12 вересня цього року на зустрічі комісара ЄС з питань торгівлі Карла де Гухта, міністра закордонних справ України Павла Клімкіна та міністра економічного розвитку Росії Олексія Улюкаєва.

Водночас сторони домовилися на цей самий період часу відкласти набуття чинності торговельною частиною Угоди про асоціацію.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua

Статті

Між критикою Путіна та спробами порозумітися: якою буде Німеччина після Меркель

"Будь-який новий німецький лідер захоче врегулювати свої відносини з РФ. Однак населення Німеччини почало критичніше ставитися до Путіна".

"Золота" німецька акція: хто стане молодшим партнером у новій коаліції

За результатами виборів "Зелені" та вільні демократи мають дуже високі шанси отримати "золоту акцію" у новій німецькій коаліції.  

Вугілля важливіше за Євросоюз: чи піде Польща на порушення рішення Суду ЄС

Суперечка щодо копальні "Турув" може призвести до нового витка конфлікту Польщі та Євросоюзу. Варшава може відмовитися виконувати рішення Суду ЄС.