Швеція готова визнати Палестинську державу

П'ятниця, 3 жовтня 2014, 16:02

Новопризначений уряд Швеції визнає Палестинську державу, ставши першою великою європейською країною, яка пішла на цей крок.

Про це пише Reuters із посиланням на прем'єр-міністра Швеції Стефана Льовена.

"Конфлікт між Ізраїлем та Палестиною можна вирішити лише досягненням двосторонньої угоди між державами. Ця угода може бути укладена лише за умови взаємного визнання та прагнення до мирного співіснування. Саме тому Швеція визнає Палестинську державу", - заявив Льовен.

Зазначимо, що серед країн ЄС Палестину вже визнали Угорщина, Польща та Словаччина, проте зробили це до того, як стали членами Євросоюзу.

Нагадаємо, що Стефана Льовена було призначено прем'єр-міністром Швеції 2 жовтня.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Ціна відмови: які наслідки матиме ненадання Боснії статусу кандидата у члени ЄС

Боснія і Герцеговина могла отримати статус кандидата у члени ЄС разом з Україною та Молдовою. Цього не сталося – і це добра новина для РФ і погана для всіх інших.

НАТО йде на кордон до Росії: як з'явилося історичне рішення та чого ще чекати від саміту в Мадриді

Тепер протяжність наземного кордону Росії та НАТО зросте більше ніж удвічі, а Балтійське море перетвориться на "внутрішнє озеро НАТО"...

Без Качинського: навіщо польська влада розпочала масштабне оновлення

Відхід з польського уряду найвпливовішого політика країни дає старт масштабній реконструкції – правляча коаліція поступово починає готуватися до наступних парламентських виборів.