РФ потрібно 600 млрд рублів для заміщення продуктів з ЄС

Понеділок, 6 жовтня 2014, 09:59

На заміщення імпортних продуктів, що потрапили під російські контрсанкції, потрібно більше 600 млрд руб (близько 15 млрд доларів - ред.).

Про таку суму заявив Мінсільгосп на нараді у Володимира Путіна з членами уряду, пише Газета.ru з посиланням на власні джерела.

"Мінсільгосп поставив питання про виділення на імпортозаміщення додатково декількох сотень мільярдів рублів на п'ять років, до 2020 року", - сказало джерело, не уточнивши, скільки коштів може бути затверджено на імпортозаміщення.

Як пояснив виданню Дмитро Юр'єв, заступник міністра сільського господарства, на заміщення імпорту потрібно додатково 625,7 млрд руб. на п'ять років, на 2015 рік необхідно 77 млрд руб.

Ключовим напрямком програми має стати будівництво великих логістичних центрів.

Але навіть якщо вітчизняні аграрії дійсно зможуть замінити імпортне продовольство, то станеться це не раніше ніж через п'ять років, пише видання.

Нагадаємо, 6 серпня президент РФ Володимир Путін підписав указ "Про застосування окремих спеціальних економічних заходів з метою забезпечення безпеки Російської Федерації", який забороняє протягом року ввозити продовольство з країн, що ввели санкції проти Росії.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.