Угорщина може відновити реверс газу до України 1 січня 2015 року

Четвер, 9 жовтня 2014, 10:40

Угорщина готова відновити реверс газу до України з 1 січня 2015 року, якщо Україна цього потребуватиме, заявив прем'єр-міністр Угорщини Віктор Орбан.

Про це йдеться на офіційному сайті уряду Угорщини. 

"Після того як 1 січня 2015 року словацько-угорський інтерконнектор буде повністю введено в дію, ми зможемо постачати Україні не лише російський газ, якщо наші українські друзі захочуть",  - заявив Орбан.

Прем'єр-міністр зазначив, що Угорщина має намір проводити єдину європейську енергетичну політику, проте наразі її головним завданням є "забезпечення власної енергетичної безпеки та заповнення газосховищ".

Нагадаємо, що ввечері 25 вересня угорський газовий оператор FGSZ без попередження зупинив реверсне постачання газу до України. Наступного дня голова угорського уряду повідомив, що після переговорів з головою  "Газпрому" Олексієм Міллером, було досягнуто домовленості зі збільшення обсягів поставок газу до Угорщини.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Символ окупації: як Естонія завершує декомунізацію у найбільш проросійському місті країни

Символом "ватного опору" в Естонії став радянський танк Т-34 у місті Нарві. Рішення прибрати його з публічного простору викликало протести.

Трамп готується до реваншу: що зможе завадити експрезиденту повернутися у Білий дім

Проміжні вибори, що пройдуть у листопаді, можуть призвести до посилення позицій Дональда Трампа, що зробить цілком реалістичними його президентські амбіції.

Боротьба за Білорусь: навіщо Україні встановлювати відносини з "тіньовим урядом" Тихановської

Українська влада не спілкується ані з самопроголошеною владою Білорусі, ані з антилукашенківською опозицією – і як наслідок, ми втрачаємо підтримку навіть опозиційних лідерів думок.