У Македонії затримано 14 суддів КС за зловживання владою

Четвер, 9 жовтня 2014, 11:37

14 суддів Конституційного суду Македонії та ще 11 співробітників цього відомства були затримані в рамках спецоперації "Правосуддя".

Про це пише місцеве видання Утрински весник.

Співробітників системи правосуддя підозрюють у перевищенні владних повноважень, які завдали збитків державному бюджету на суму 1,3 млн євро.

За словами міністра внутрішніх справ Македонії Гордани Янкулоскої, ця сума мала надійти до бюджету у вигляді сплачених штрафів за адміністративні порушення, вчинені протягом 2012 року.

За даними видання, справу ініцювало керівництво відділу з боротьби з організованою злочинністю МВС Македонії.

Нагадаємо, що за даними щорічного звіту Єврокомісії з питань розширення ЄС корупція є головною перешкодою на шляху до членства балканських країн у ЄС.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Європа без росіян: як переконати держави ЄС закрити кордон для громадян РФ

Чи можливо на загальноєвропейському рівні заборонити видачу віз росіянам? Та як забезпечити єдність усіх країн-членів ЄС в ініціативі з візовими обмеженнями?

Екоцид під час війни: ще один злочин РФ, який не має залишитися непокараним

Припинення безкарності за екоцид стане сильним сигналом для РФ. Заподіяння серйозної шкоди довкіллю є неприйнятним у будь-якій зоні бойових дій.

Символ окупації: як Естонія завершує декомунізацію у найбільш проросійському місті країни

Символом "ватного опору" в Естонії став радянський танк Т-34 у місті Нарві. Рішення прибрати його з публічного простору викликало протести.