Коморовський: Росія може активізуватися будь-якої миті

Вівторок, 11 листопада 2014, 11:48

В українсько-російському конфлікті зараз спостерігається "стратегічна пауза", але Москва завжди може "розморозити" конфлікт, якщо це буде їй вигідно.

Про це в ефірі Польського радіо заявив президент Польщі Броніслав Коморовський, передає Укрінформ.

"Думаю, що маємо справу зі стратегічною паузою, замороженням конфлікту, який у будь-який момент може бути розморожений, якщо це буде в інтересах Росії", - підкреслив Коморовський.

Він висловив сподівання, що під час цієї "паузи" вдасться випрацювати якісь політичні рішення, аби уникнути широкомасштабної війни.

"Весь світ зараз стоїть на позиції, що Україна має право на незалежність і територіальну цілісність", - констатував він.

Президент Польщі висловив переконання, що Україну потрібно підтримувати на шляху здійснення реформ в економічній сфері - зокрема, у відході від олігархічної системи, а також необхідно підтримувати малий і середній бізнес, систему обороноздатності країни та реформування системи місцевого самоврядування.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Як російсько-українська війна змусила Японію відновити конфлікт з РФ

Невирішені територіальні суперечки з РФ, найвищий рівень підтримки України та допомога, заради якої довелося переступати через власні принципи – все це про Японію. 

Підтримка тим, хто надихає світ: як ЄС допомогає українцям

Історія судитиме всю міжнародну спільноту за те, як ми допомагаємо українському народу пережити найгіршу гуманітарну катастрофу в Європі з часів Другої світової війни.

Ракети для Лукашенка: що стоїть за заявами Мінська про війну із Заходом

Заяви Лукашенко про купівлю у РФ ракетних комплексів "Іскандер" та С-400 можуть втягнути Білорусь у війну з Україною.