ПРЕЗИДЕНТА ЧЕХІЇ ЗАКИДАЛИ ЯЙЦЯМИ за проросійські заяви. Вимагають його відставки

додано відео
Понеділок, 17 листопада 2014, 20:13

В понеділок ввечері у Празі мітингуючи засвистали та закидали яйцями президента Чехії Мілоша Земана, який виступав перед пражанами з нагоди 25 річниці повалення комунізму в Східній Європі.

Про це повідомляють чеські ЗМІ, ілюструючи повідомлення фото- та відеоматеріалами.

Інцидент відбувся під час виступу Земана в центрі Праги, на вулиці Альбертове неподалік від Карлового мосту.

Як повідомляла Європейська правда, в понеділок в столиці Чехії пройшли демонстрації протесту через обурення людей проросійськими та антиукраїнськими заявами Земана в інтерв’ю російському державному телеканалу, тому настрій слухачів на Альбертове був критичним від початку.

Щойно президент зійшов на подіум, з натовпу почали свистіти, було чути викрики "Ганьба" та "Відставка", повідомляє чеський портал iDnes.

Також люди принесли з собою плакати, що засуджували вульгарні вислови, до яких вдався Земан під час нещодавнього інтерв’ю місцевому радіо.

"Я не боюсь вас, "я вас боявся 25 років тому", - відповів Земан мітингуючим. Як відомо, 25 років тому у Празі народне повстання призвело до відставки комуністичного режиму. Разом із Земаном на сцену вийшли президенти Польщі, Угорщини, Словаччини та Німеччини, але вони на той час ще не підходили до мікрофону.

Після того, як з натовпу на сцену полетіли яйця, окорона спробувала захистити президентів парасольками.

Фото Marfa

Повідомляється, що одне яйце розбилося о президента Німеччини Гаука. Це підтвердили в його канцелярії, але помітити це на фото не вдалося. Між тим, на деяких фото чітко видно, як на сцену летить яйце.

Фото denik.cz

На цьому мітинг не було завершено, зазначає denik.cz. Після Земана виступили інші президенти, їх промови мітингуючі зустріли аплодисментами.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Антиреформа СБУ: як парламент пропонує змінити контррозвідку та чим це небезпечно

Під приводом війни Верховній раді пропонують посилити СБУ додатковими повноваженнями без справжнього реформування.

Чому ЄС має визнати Україну країною-кандидатом просто зараз

ЄС має запропонувати Україні не лише план відбудови, а й створення її незалежних інституцій, необхідних для того, щоб бути частиною Євросоюзу.

Чому візит Анджея Дуди до Києва став знаковим для відносин України та Польщі

Візит президента Анджея Дуди в Київ засвідчив повне відновлення довіри між Польщею та Україною. Новий рівень відносин має закріпити анонсований договір.