Президент Чехії каже, що матюкався в ефірі свідомо і не шкодує про це

Середа, 5 листопада 2014, 12:18

Президент Чехії не лише не збирається вибачатися за свою нецензурну лайку в ефірі - він заявив, що заздалегідь до неї підготувався.

Про це Мілош Земан повідомив в коментарі чеському виданню Blesk.

"Я підготувався заздалегідь до критики Pussy Riot. Я не вважаю їх ідеальним прикладом політичних в'язнів. Я процитував деякі фрази з їхніх пісень, які були насправді вульгарними", - зазначив він.

Земан також заявив, що у випадку накладення штрафу на Чеське радіо за розмову з ним не пропонуватиме сплатити навіть частину особисто.

Варто зазначити, що низка експертів зробила припущення, що своїми скандальними висловлюваннями Земан хотів відвернути увагу від інших питань, зокрема від скандалу щодо польоту з Китаю на приватному літаку, що належить чеському мільярдеру Петру Келлнеру.

Проте президент Чехії категорично заперечує таку думку.

"Це повна нісенітниця. Єдиний вульгаризм, який я використовував сам і не цитував Pussy Riot або пана Карла Шварценберга (колишній глава МЗС Чехії та політичний опонент Земана - Ред.), стосувався моєї фундаментальної незгоди із законом про держслужбу", - наголосив він.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що президент Чехії не планує вибачатися за нецензурну лайку в ефірі.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Що чекає на Україну після рішення про статус кандидата та коли реально вступити до ЄС

Коли реально досягти повноцінного членства в ЄС? Чи не підемо ми шляхом Туреччини, яка загрузла на стадії кандидатства на багато років?

120 днів боротьби за статус кандидата: погляд із Банкової

Так швидко не рухався до ЄС жоден із нинішніх членів чи кандидатів. І навряд чи хтось зможе це повторити. Але ми не зупиняємось і переходимо до наступних етапів.

Робота над помилками: чому у ЄС має з'явитися прагнення до возз'єднання з Україною

Європі доведеться змінювати стратегію своєї поведінки у відповідь на нинішню геополітичну кризу. Розширення – гідна відповідь на виклики сьогодення.