У Празі вимагали відставки президента Чехії через антиукраїнські заяви

Фото
Понеділок, 17 листопада 2014, 16:50

Кілька тисяч демонстрантів в центрі Праги вимагали відставки президента Чехії Мілоша Земана через його прокремлівську політику.

Про це повідомляє Чеське радіо.

Демонстрація проходила в тих же місцях, як і демонстрація студентів 17 листопада 1989 року.

Учасники використовували одне з популярних гасел 1989 року „Miloše do koše" (Мілоша в смітник), оскільки у президента Земана і тодішнього генсека ЦК компартії однакове ім'я.

 

Демонстранти також тримали транспаранти "Нам соромно за нашого президента" і "Ми не хочемо стати колонією Росії".

Майже всі демонстранти тримали в руках червону картку як натяк, що президент за аналогією з футболом повинен покинути поле.

 

Опоненти дорікають президенові Мілошу Земану у брутальності та використанні нецензурних виразів, а також прокремлівській політиці. 

Нагадаємо, що президент Чехії є єдиним європейським лідером, який публічно заперечує факт вторгнення російських військ на схід України.

Зокрема, він раніше заявляв про те, що декілька сотень російських добровольців, які воюють на Донбасі, ще не є вторгненням, а Майдан називав лігвом бандерівців.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Символ окупації: як Естонія завершує декомунізацію у найбільш проросійському місті країни

Символом "ватного опору" в Естонії став радянський танк Т-34 у місті Нарві. Рішення прибрати його з публічного простору викликало протести.

Трамп готується до реваншу: що зможе завадити експрезиденту повернутися у Білий дім

Проміжні вибори, що пройдуть у листопаді, можуть призвести до посилення позицій Дональда Трампа, що зробить цілком реалістичними його президентські амбіції.

Боротьба за Білорусь: навіщо Україні встановлювати відносини з "тіньовим урядом" Тихановської

Українська влада не спілкується ані з самопроголошеною владою Білорусі, ані з антилукашенківською опозицією – і як наслідок, ми втрачаємо підтримку навіть опозиційних лідерів думок.