РФ заборонила ввезення м’яса з Чорногорії через реекспорт з ЄС

Вівторок, 18 листопада 2014, 12:43

Россільгоспнагляд з 18 листопада ввів тимчасові обмеження на поставки в РФ з Чорногорії м'яса та худоби в зв'язку з неодноразовим виявленням незаконного реекспорту цієї продукції з Євросоюзу,

Про це повідомляє агенція РІА "Новости" з посиланням на помічника керівника відомства Олексія Алексєєнка.

"Ми висловили недовіру ветеринарній службі Чорногорії у зв'язку з виявленням неодноразових випадків реекспорту м'яса з Євросоюзу. Обмеження вводяться на все м'ясо і худобу з 18 листопада", - сказав він.

Постачання готової м'ясної продукції з Чорногорії в РФ були заборонені з 13 жовтня після проведення інспекції підприємств цієї країни. До поточного моменту дозвіл на постачання м'яса в РФ мали три підприємства Чорногорії.

Раніше РФ звинувачувала Білорусь у спробах реекспорту забороненої в РФ європейської продукції.

Нагадаємо, з 18 серпня Європейська комісія ввела в дію комплекс заходів для захисту ринку сільськогосподарських товарів від російських санкцій.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Друга поразка Шольца: який сигнал німецькі виборці надіслали канцлеру та його партії

Старт роботи Олафа Шольца на посаді федерального канцлера вийшов не дуже вдалим. Це показала друга поспіль поразка на регіональних виборах.

Компенсація за знищене війною: на чому вже зараз варто зосередитися Україні

Завдання України – вимагати створення окремого міжнародного механізму з компенсації Україні за рахунок заморожених активів РФ.

Аргумент для Путіна: як питання Косова повернулося у велику політику

Якщо не поставити крапку в косовському питанні, то Росія буде постійно використовувати цей прецедент для виправдання анексії територій сусідніх держав.