Чехи створили спільноту, щоб не пустити Путіна до Праги

Вівторок, 18 листопада 2014, 18:25

Громадяни Чехії протестують проти візиту президента РФ Володимира Путіна до Праги.

Зокрема, вони створили групу "Ми не хочемо Путіна у Празі" в соціальній мережі Facebook.

Спільноту було зареєстровано у вівторок по обіді, через декілька годин після того, як стало відомо про можливий візит Путіна.

В інформації про групу організатори зазначають, що не згодні з рішенням президента Чехії Мілоша Земана запросити Путіна до Праги.

"Ми не згодні з рішенням Земана запросити до Праги президента РФ Володимира Путіна. З урахуванням ситуації, що склалася на Україні, вважаємо це неприйнятним", - пишуть вони.

Протягом декількох годин до групи приєдналося понад 2 тисячі осіб.

Нагадаємо, раніше повідомлялося про те, що президент Чехії Мілош Земан запросив президента Росії Володимира Путіна до Праги, на заходи, присвячені 70-м роковинам звільнення концентраційних таборів у Освенцимі (Польща), які відзначатимуться 27 січня.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Антизахідна Грузія: як офіційний Тбілісі йде на конфлікт із США та ЄС

Вже зараз є всі підстави припускати, що на наступних парламентських виборах у Грузії антизахідна риторика буде присутня набагато ширше, аніж досі.

Повернення до Міжмор’я: як оновлена польська концепція може допомогти Україні

Україна потребує допомоги, щоб набуття членства у ЄС було максимально плавним та ефективним. Допомогти у цьому може колишня геополітична концепція Міжмор’я.

Секрети у шафі Трампа. За що ФБР переслідує експрезидента США та що йому загрожує

Першим про обшуки розповів сам Дональд Трамп, звинувативши владу в політичних переслідуваннях. Але у ФБР пояснили, що ситуація справді серйозна...