У Молдові хочуть зняти з виборів проросійську партію

Середа, 26 листопада 2014, 17:02

У середу на позачерговому засіданні Центральна виборча комісія Молдови направила до Апеляційної палати матеріали про зняття з виборів партії Patria, яка сповідує проросійський курс.

Про це повідомляє Newsmaker.

Причиною є порушення, допущені партією при фінансуванні виборчої кампанії.

За те, щоб направити в Апеляційну палату запит про зняття партії Patria з виборів проголосували сім членів ЦВК. Двоє членів комісії проголосували проти.

Рішення було прийнято на підставі скарги Генерального інспектора поліції, за даними якого виборча кампанія Patria фінансувалася з-за кордону, а самі кошти не декларувалися у фінансовому звіті партії, які та щотижня здавала в ЦВК.

Тепер висловитися з приводу рішення належить Апеляційній палаті, куди направлено клопотання Центрвиборчкому. Засідання призначено на завтра.

Політик Ренато Усатий, який бере участь у виборах за списком Patria, був присутній на засіданні ЦВК і назвав звинувачення "політичними" і "сфабрикованими" Генеральним інспекторатом поліції.

"Ми задекларували всі засоби. Перераховували гроші для виборчої кампанії тільки фізичні особи",- сказав він.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що у молдовських комуністів напередодні виборів вилучили зброю та вибухівку.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua

Статті

Дерева замість автомобілів: як змінити пріоритети міста, дослухаючись до дітей

Діти стали нашими головними адвокатами, які поступово змінили думку дорослих. Ми плануємо посадити 2 мільйони дерев, щоб захистити місто від пилу та вітрів.

Битва за Рим: як Італія знайшла протиотруту від популістів

Провал популістів дає надію на зміну тренду - для перемоги більше не обов'язково просто наобіцяти найбільше за всіх. І це може мати світоглядні наслідки вже на наступних парламентських виборах. 

Злочини навколо Земана: як оточення президента обманювало Чехію

Найближче оточення президента Земана готується до кримінальних звинувачень і, можливо, вже почало термінову евакуацію до РФ.