ЄС виділить Україні 55 млн євро на підтримку децентралізації

Четвер, 27 листопада 2014, 16:20

ЄС виділить 55 мільйонів євро на підтримку децентралізації та реформ регіональної політики в Україні.

Відповідну фінансову угоду 27 листопада підписали єврокомісар з питань розширення та європейської політики сусідства Йоганес Ган та виконуючий обов’язки міністра економічного розвитку і торгівлі України Валерій Пятницький, повідомляє представництво ЄС в Україні.

Передбачається, що підтримка регіональної політики України сприятиме поліпшенню законодавства у сфері регіональної політики, забезпеченню стабільного та передбачуваного фінансування регіонів і міст, більшій конкурентоздатності регіонів та соціально-економічній інтеграції. 

"Як колишній єврокомісар з регіональної політики, я усвідомлюю важливість цієї сфери для конкурентоспроможності і процвітання будь-якої країни. Цією угодою ЄС підтримає децентралізацію та реформи регіональної політики України", - зазначив Ган, коментуючи підписання угоди.

Як повідомляє представництво, кошти надійдуть до українського бюджету в 4 етапи, з 2015 до 2018 року. 

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що ЄС додатково виділив Україні майже 8 млн євро гуманітарної допомоги.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua

Статті

Захистити Україну: як у НАТО домовилися стримувати РФ від вторгнення на Донбас

Головною темою переговорів міністрів було питання стримування Росії. Причому в Альянсі узгодили шлях, за яким санкції проти РФ не потребуватимуть одностайності.

Війна за санкції: як питання "Північного потоку-2" розкололо Конгрес США

Республіканці блокують ухвалення оборонного бюджету США, вимагаючи включити в нього нові санкції проти "Північного потоку-2".

Відповідь Лукашенку: як Україна має реагувати на "кримські" погрози диктатора

Лукашенко знає: зраджувати його особисто у разі, якщо він виконає не все обіцяне, Путін не буде. Зрештою, місця в Росії багато, і не лише в Ростові.