Словаччина готова надати своїх фахівців для роботи в українському уряді

Четвер, 27 листопада 2014, 18:01

Словаччина готова надати своїх фахівців для роботи в українському уряді.

Як повідомляє Укрінформ, таку заяву зробив посол Словацької Республіки в Україні Юрай Сівачек.

"Така можливість вже обговорювалося раніше на різних рівнях між нашими країнами, адже Словаччина має досвід трансформації, ми все це проходили на практиці, коли переходили від старої соціалістичної системи державного управління до європейської",- заявив він.

За словами дипломата, тепер відповідь - за українськими законодавцями, адже чинні закони наразі забороняють іноземцям обіймати державні посади.

Сівачек вважає, що обидві сторони могли б знайти взаємоприйнятні підходи, залучаючи словацьких експертів, зокрема і в питанні фінансування такого проекту. Наприклад, це можна буде зробити шляхом створення відповідних міжнародних фондів.

Нагадаємо, президент Петро Порошенко вже заявив, що ініціюватиме відповідні законодавчі зміни з метою залучення іноземних громадян для роботи на керівних посадах в уряді України. Він також запропонував призначити іноземного фахівця на посаду голови Національного антикорупційного бюро.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

120 днів боротьби за статус кандидата: погляд із Банкової

Так швидко не рухався до ЄС жоден із нинішніх членів чи кандидатів. І навряд чи хтось зможе це повторити. Але ми не зупиняємось і переходимо до наступних етапів.

Робота над помилками: чому у ЄС має з'явитися прагнення до возз'єднання з Україною

Європі доведеться змінювати стратегію своєї поведінки у відповідь на нинішню геополітичну кризу. Розширення – гідна відповідь на виклики сьогодення.

Що чекає на Україну після рішення про статус кандидата та коли реально вступити до ЄС

Коли реально досягти повноцінного членства в ЄС? Чи не підемо ми шляхом Туреччини, яка загрузла на стадії кандидатства на багато років?