Франція може відкласти передачу "Містраля" на 3 місяці

Вівторок, 4 листопада 2014, 15:34

За умовами контракту Франція може відкласти передачу вертольотоносця "Містраль" ще на три місяці.

Про це повідомляє ТАСС з посиланням на джерело в російській системі військово-технічної співпраці з іноземними державами.

"У французів закладений певний часовий люфт, що дозволяє нам якийсь час морочити голову. Це не може тривати довго, ще приблизно три місяці", - заявив співрозмовник агентства.

Крім того він, зазначив, що "Містраль" не може бути переданий третім країнам через те, що на ньому встановлене обладнання, яке належить Росії.

Нагадаємо, 29 жовтня віце-прем'єр РФ Дмитро Рогозін заявив, що перший вертольотоносець "Містраль" буде переданий російській стороні 14 листопада.

Проте французька сторона повідомила, що точна дата передачі Росії "Містралів" не визначена і залежить від політичного рішення керівництва Франції.

Водночас в Росії запевняють, що "Містраль" вже готовий до виходу в море і незабаром буде підписано акт його передачі російській стороні.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Межа війни: що вже змінилося та чого чекати у роботі кордону між Україною та ЄС

Автомобільні пункти пропуску на західному кордоні стали основними воротами України. Варто розібратися, які процеси там відбуваються...

Карабаська "відплата": як Росія почала втрачати Південний Кавказ

Росія, яка досі позиціонує себе як "куратор" Південного Кавказу, вже не має достатньо сил підкріпити це на практиці. Слабкістю РФ вже почав активно користуватися Азербайджан.

Глибинна Угорщина: що сусіди думають про українців, російську агресію та режим Орбана

Чи дійсно угорське суспільство у переважній більшості думає так само, як каже та діє Віктор Орбан? Відповідь на це питання дала соціологія.