ЄС виділив понад 7 млн євро для допомоги ще 20 тис. біженців

Понеділок, 15 грудня 2014, 14:47

Міжнародна організація з міграції за фінансування ЄС у розмірі понад 7 млн євро розширить свою допомогу на ще близько 20 тис. вимушених переселенців з Криму та Донбасу.

Про це йдеться у повідомленні організації.

Гуманітарна допомога надаватиметься завдяки фінансуванню від ЄС, який виділив на це 6,5 млн євро, та Німеччини, яка надає 680 тис. євро.

Разові грошові виплати будуть надані понад 5300 родинам та окремим людям із особливими потребами на Харківщині. Це пояснюється тим, що ця область межує з Донбасом і наразі розмістила близько чверті від усіх вимушених переселенців.

Ця програма фінансується Бюро ЄС із гуманітарної допомоги та громадянського захисту .

"Грошова допомога є найефективнішою в такій ситуації, вона дозволяє гідно прийти на поміч вразливим родинам та дає їм можливість покрити такі потреби, як плата за житло, придбання теплого одягу, ліків та інших необхідних речей", – зазначив голова представництва бюро в Україні Мамар Мерзук.

Крім того, міжнародна організація з міграції відкриє офіс у Харкові.

З початку конфлікту майже 8 тис. переселенців отримали від організації теплі речі, взуття, ковдри, засоби побуту та гігієни, придбані на кошти ООН, Сполучених Штатів, Норвегії та Швейцарії.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

120 днів боротьби за статус кандидата: погляд із Банкової

Так швидко не рухався до ЄС жоден із нинішніх членів чи кандидатів. І навряд чи хтось зможе це повторити. Але ми не зупиняємось і переходимо до наступних етапів.

Робота над помилками: чому у ЄС має з'явитися прагнення до возз'єднання з Україною

Європі доведеться змінювати стратегію своєї поведінки у відповідь на нинішню геополітичну кризу. Розширення – гідна відповідь на виклики сьогодення.

Що чекає на Україну після рішення про статус кандидата та коли реально вступити до ЄС

Коли реально досягти повноцінного членства в ЄС? Чи не підемо ми шляхом Туреччини, яка загрузла на стадії кандидатства на багато років?