Суд ЄС виключив ХАМАС зі списку терористичних організацій

Середа, 17 грудня 2014, 11:38

Суд Європейського союзу скасував рішення ради ЄС про внесення ХАМАС до списку терористичних організацій і про замороження її рахунків.

Про це йдеться у повідомленні суду.

Суд вважає, що рішення Ради ЄС було засноване не на фактах, наданих національними владами, а на оціночних судженнях, взятих зі ЗМІ та інтернету.

Разом тим суд залишив чинним рішення про обмежувальні заходи щодо ХАМАС задля забезпечення ефективності таких заходів у майбутньому. Замороження рахунків діятиме три місяці або буде скасоване раніше, якщо буде позитивне рішення за апеляцією.

ХАМАС править в палестинському секторі Газа з 2007 року. ЄС, Ізраїль, США, Канада, Японія кваліфікують ХАМАС як терористичну структуру. В деяких країнах до терористичних організацій відносять лише військове крило ХАМАС.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Глава посольства США: Україна також може вступити до НАТО без ПДЧ

Крим і Донбас – це Україна, і цей факт матиме величезне значення, коли ми будемо ухвалювати рішення про вашу подальшу підтримку у війні.

А Ердоган проти: навіщо Туреччині блокувати розширення НАТО

Чи використає Анкара своє право вето для блокування членства Фінляндії та Швеції? Такий демарш більш схожий на запрошення західних країн до торгу.

Сенатор, що воює за РФ: через кого у США загальмували нову допомогу Україні

Влітку 2018 року Ренд Пол їздив у Москву, привіз звідти конфіденційний лист до Трампа. І нібито намагався стати посередником у врегулюванні "українського питання".