Бельгія визнає Палестину

Середа, 3 грудня 2014, 14:47

Бельгія готова визнати Палестину як державу і суб’єкт міжнародного права і таким чином стати другою державою в Європи, яка офіційно визнала Палестинську державу.

Про це повідомляє бельгійське видання Le Soir.

Ключові політичні партії країни, члени яких входять до складу федерального уряду Бельгії, - MR, VLD, CD&V, та N-VA – дійшли до політичної згоди про визнання Палестини. Відповідне рішення буде представлене і поставлене на голосування, ймовірно, наступного тижня.

При цьому за словами лідера групи Ecolo  Крістофі Дулкерідіса листи з закликами визнати Палестину були розіслані в усі європейські країни.

"Ми вважаємо, що в цьому регіоні має бути дві держави – Ізраїль і Палестини. При цьому ми не очікуємо, що таке рішення розв’яже проблему" – зазначив він.

Нагадаємо, серед європейських держав офіційно визнала Палестину лише Швеція.

Відповідні резолюції, які не мають обов’язкового характеру, прийняли парламенти Франції, Іспанії, Великої Британії.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Як українка стала активісткою року в Польщі. Історії про "кров", посла РФ та блокаду кордону

Наталія Панченко: "Поліції я офіційно оголосила, що це спонтанне мирне зібрання... Згодом проти нас почали замовляти тітушок".

Допомога Путіну під маскою екології: що не так з ініціативою Єврокомісії

Вже 6 липня Європейський парламент голосуватиме за ініціативу визнати проєкти будівництва газових та атомних електростанцій як "зелених" та екологічних.

Канадський прецедент: як конфісковані російські активи будуть передані Україні

Канада першою із західних країн законодавчо прописала можливість використовувати на підтримку України конфісковані російські активи, що потрапили під санкції через війну.