Кабмін ініціює денонсацію конвенції з Кіпром щодо уникнення подвійного оподаткування

Середа, 17 грудня 2014, 13:55

Кабінет Міністрів України має намір схвалити законопроект про денонсацію конвенції з Кіпром щодо уникнення подвійного оподаткування.

Про заявив прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк на засіданні Кабміну, повідомляє прес-служба Кабміну.

Яценюк зазначив, що на сьогоднішньому засіданні Кабмін розгляне проект закону, "спрямований на справедливе і чесне оподаткування найбільш прибуткового і великого бізнесу".

"На жаль, тоді, коли в 2012 році ця конвенція підписувалася з Республікою Кіпр, вона сповідувала принцип захисту найбагатших верств населення, тому що в ній була передбачена нульова ставка оподаткування по реалізації будь-якого майна. Тобто через офшорні компанії продавалося майно і податки не платилися ні в Україні, ні в Республіці Кіпр", - сказав глава уряду.

Він наголосив, що, за оцінками уряду, внаслідок дії нульової ставки оподаткування операцій з купівлі-продажу майна, акцій та інших активів, яка чинна через відмову парламенту скасувати угоду з Кіпром, загальні суми втрат становлять близько 6 мільярдів гривень на рік.

Яценюк також повідомив, що з метою скасування цієї угоди український уряд невідкладно розпочинає переговори з Кіпром про підписання нової угоди.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
Реклама: