ЄБРР виділить 1,5 млн євро на гранти малому і середньому бізнесу України

Четвер, 18 грудня 2014, 14:27

Європейський банк реконструкції та розвитку в 2015 році виділить 1,5 млн євро на гранти малому і середньому бізнесу України, а також готовий збільшити цю суму за наявності великого попиту з боку відповідних підприємств.

Про це на прес-конференції в Києві повідомила голова регіональної програми ЄБРР з підтримки малого бізнесу в Україні, Молдові та Білорусі Стелла Мельник, повідомляє УНІАН.

"У 2014 році гранти отримали 85 українських підприємств. Наступного року ми плануємо збільшити це число до 110", - сказала вона.

Головними критеріями для отримання грантів є кількість працівників до 250 осіб, прозора структура власності, в якій понад 50% становлять резиденти України, які не займають керівних посад в органах державної влади, і чітке бачення слабких місць свого бізнесу, на усунення яких і мають бути спрямовані грантові гроші.

Обсяг одного гранту не перевищуватиме 10 тис. євро і зможе становити від 50% до 75% вартості проекту, на який він залучений.

Нагадаємо, в жовтні в ЄБРР заявляли про збільшення попиту по програмі розвитку малого та середнього бізнесу. За 5 років банк надав Україні понад 310 грантів на суму 2 млн євро. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua