Пожежа на поромі: 10 загиблих, 38 зниклих безвісти

Вівторок, 30 грудня 2014, 09:00

Число загиблих в результаті пожежі на поромі Norman Atlantic зросло до 10 осіб, 38 пасажирів вважаються зниклими безвісти.

Про це пише газета La Stampa з посиланням на берегову охорону Італії.

"Всього врятовано 447 осіб, 10 людей загинуло", - йдеться у повідомленні.

При цьому 38 людей вважаються зниклими безвісти. Їхнє число може бути більшим, враховуючи те, що судно перевозило нелегалів – зокрема, їх виявлено серед вже врятованих пасажирів.

Італійська прокуратура вже розпочала розслідування пожежі на поромі. Зокрема, у ненавмисному вбивстві і необережному поводженні з судном, що призвело до катастрофи, звинуватили капітана Norman Atlantic Аргіліо Джакомацці і власника судна Карло Вісентіні.

"Корабель був абсолютно справним, відповідав усім вимогам. Під час перевірки 19 грудня було виявлено 6 несправностей, 2 з яких були виправлені одразу. Решта не могли спричинити пожежі", - сказав адмірал берегової охорони Італії Нікола Карлоне.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що пасажирський пором Norman Atlantic з 466 пасажирами на борту загорівся в морі неподалік грецького острова Отоной.

На борту перебували четверо українців, яких уже врятували.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

120 днів боротьби за статус кандидата: погляд із Банкової

Так швидко не рухався до ЄС жоден із нинішніх членів чи кандидатів. І навряд чи хтось зможе це повторити. Але ми не зупиняємось і переходимо до наступних етапів.

Робота над помилками: чому у ЄС має з'явитися прагнення до возз'єднання з Україною

Європі доведеться змінювати стратегію своєї поведінки у відповідь на нинішню геополітичну кризу. Розширення – гідна відповідь на виклики сьогодення.

Що чекає на Україну після рішення про статус кандидата та коли реально вступити до ЄС

Коли реально досягти повноцінного членства в ЄС? Чи не підемо ми шляхом Туреччини, яка загрузла на стадії кандидатства на багато років?