Новий випуск Charlie Hebdo вийде накладом 3 млн. На обкладинці - пророк Мухамед

Фото
Вівторок, 13 січня 2015, 10:06

Новий випуск сатиричного французького видання Charlie Habdo, співробітники якого стали жертвами теракту, вийде цього тижня накладом 3 млн.

Перші копії будуть доступні вже в середу та четвер, пише Reuters.

Як зазначається, через соціальну мережу Twitter у понеділок ввечері було також поширено обкладинку нового випуску журналу.

На ній  - карикатура на пророка Мухамеда, який тримає в руках табличку з написом "Je suis Charlie" ("Шарлі — це я"), над ним розміщено надпис "Tout est pardonné" ("Все пробачено").

"У нас є запити на 300 000 примірників по всьому світу, і попит продовжує зростати щогодини", - відзначив Мішель Сальйон, речник компанії-дистриб'ютора.

"Мільйон буде продано. Станом на четвер, ймовірно, буде прийнято рішення про друк додаткових копій... Отже, у нас буде один мільйон, плюс два, якщо це необхідно", - додав він.

Як відомо, 7 січня троє озброєних людей напали на редакцію сатиричного журналу Charlie Hebdo в Парижі, загинули 10 журналістів і двоє поліцейських.

Причиною нападу були карикатури на ісламські релігійні символи.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua

Статті

Битва за Рим: як Італія знайшла протиотруту від популістів

Провал популістів дає надію на зміну тренду - для перемоги більше не обов'язково просто наобіцяти найбільше за всіх. І це може мати світоглядні наслідки вже на наступних парламентських виборах. 

Злочини навколо Земана: як оточення президента обманювало Чехію

Найближче оточення президента Земана готується до кримінальних звинувачень і, можливо, вже почало термінову евакуацію до РФ.

Від проривів до відкатів: що відбувається із виконанням Угоди про асоціацію

Понад чверть зобов’язань, передбачених Угодою про асоціацію, Україною виконано повністю. Однак щодо ще однієї чверті завдань робота навіть не розпочиналася.