У Бельгії підвищили рівень терористичної загрози

П'ятниця, 16 січня 2015, 08:42

Бельгія підвищила рівень терористичної загрози до третього з чотирьох після серії рейдів на ісламістів, що відбулися у четвер.

Координуючий орган для аналізу загроз у Бельгії здійснив переоцінку рівня пильності в країні за результатами цих подій, передає Global Post.

Підвищення рівня відбулося після того, як близько десятка антитерористичних рейдів були проведені в столиці Бельгії Брюсселі та східному місті Вервью.

"Спеціалізовані бельгійські антитерористичні сили провели десятки рейдів в районах Вервью, Брюсселя та Халле-Вілворде", - зазначив представник Федеральної прокуратури Ерік ван дер Сіпт.

Раніше повідомлялося, що внаслідок антитерористичного рейду в Бельгії загинуло троє людей.

Нагадаємо, раніше 12 осіб стали жертвами терористів у редакції сатиричного тижневика Charlie Hebdo у Парижі.

Двох підозрюваних у здійсненні теракту в редакції Charlie Hebdo, братів Шеріфа та Саїда Куаши, вбито під час поліцейської операції.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Більше безпеки, менше корупції: чому ЄС змінює свою думку щодо ядерної енергії

Найближчим часом ЄС може докорінно змінити свої підходи до ядерної енергетики. І це однозначно добра новина для України.

Почути Донбас: чого вимагає Україна на процесі в ЄСПЛ щодо злочинів Кремля

Ми прагнемо притягнути до відповідальності РФ за масові порушення прав людини на сході України та зупинити ці порушення...

"Можливість зупинити Північний потік-2 ще існує"

Світлана Заліщук: "Ціни на газ у Європі вже не впадуть до рівня минулого року... Ми війну точно не програли. А у битвах були і перемоги, і поразки".