У одного з росіян, затриманих у Франції через тероризм, знайдено вибухівку

Вівторок, 20 січня 2015, 19:24

Поліція Франції знайшла вилучила сильну вибухівку в одного з росіян, яких раніше було затримано у Безьє за підозрою у підготовці теракту.

Про це пише Le Figaro.

"Невідомо, чи справді вони готували атаку" - сказав прокурор Безьє Івон Кальве.

В поліції також зазначили, що затримані не стояли на обліку у спецслужб, які ведуть антитерористичну діяльність.

"Під час обшуку були виявленні вкрай небезпечні вибухові речовини, які могли спричинити серйозну шкоду" - зазначили в прокуратурі Безьє.

"У цій справі немає релігійних підтекстів, але це злочин. Справу за звинуваченням у тероризмі порушено" - сказав Івон Кальве.

Разом з тим МЗС РФ підтвердив затримання у Франції 5 громадян Росії. Названо і ім’я одного з затриманих – це житель Безьє Зелімхан Ісмаїлов, якого звинувачують в "участі в асоціації зловмисників з метою підготовки терористичного акту".

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що у французькому місті Безьє затримали п'ятьох росіян, вихідців з Чечні,  за підозрою у підготовці теракту.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Почути Донбас: чого вимагає Україна на процесі в ЄСПЛ щодо злочинів Кремля

Ми прагнемо притягнути до відповідальності РФ за масові порушення прав людини на сході України та зупинити ці порушення...

"Можливість зупинити Північний потік-2 ще існує"

Світлана Заліщук: "Ціни на газ у Європі вже не впадуть до рівня минулого року... Ми війну точно не програли. А у битвах були і перемоги, і поразки".

Податковий переворот: чому масштабна реформа польської влади стала проблемою

Масштабна реформа, за допомогою якої польська влада хотіла домогтися істотного зростання своїх рейтингів, перетворилася для неї на чималі проблеми.