ЄС має посилити санкції проти Росії - президент Польщі

Понеділок, 26 січня 2015, 13:37

Європейський Союз повинен розглянути питання подальшого посилення санкцій проти Росії.

Про це заявив президент Польщі Броніслав Коморовський, повідомляє Польське радіо.

Коморовський переконаний, що напад проросійських сепаратистів на Маріуполь – це перекреслення російсько-українських порозумінь у питанні Донбасу.

За словами президента, сьогодні немає можливості для пом’якшення санкцій проти Росії, а навпаки – на їхнє загострення.

Польський президент переконаний, що схожої реакції Росії на попередні сигнали про можливе пом’якшення позиції Заходу можна було сподіватися.

"Ви маєте намір піти на поступки у питанні санкцій, ну то ми почуватимемося більш впевнено, ми сильніші, ідемо далі", - прокоментував Коморовський.

Нагадаємо, раніше  міністр закордонних справ України Павло Клімкін заявив, що на позачерговому засіданні Ради закордонних справ ЄС 29 січня будуть обговорюватися питання про посилення санкцій проти Росії і всі країни налаштовані рішуче.

Як повідомлялося, Могеріні скликає надзвичайне засідання Ради закордонних справ ЄС щодо ситуації в Україні у четвер, 29 січня.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

120 днів боротьби за статус кандидата: погляд із Банкової

Так швидко не рухався до ЄС жоден із нинішніх членів чи кандидатів. І навряд чи хтось зможе це повторити. Але ми не зупиняємось і переходимо до наступних етапів.

Робота над помилками: чому у ЄС має з'явитися прагнення до возз'єднання з Україною

Європі доведеться змінювати стратегію своєї поведінки у відповідь на нинішню геополітичну кризу. Розширення – гідна відповідь на виклики сьогодення.

Що чекає на Україну після рішення про статус кандидата та коли реально вступити до ЄС

Коли реально досягти повноцінного членства в ЄС? Чи не підемо ми шляхом Туреччини, яка загрузла на стадії кандидатства на багато років?