Міноборони Польщі: надій на мир в Україні все менше, конфлікт може тривати роками

Четвер, 29 січня 2015, 14:03

Неприхованою метою Росії є блокування євроінтеграції України, тому не варто очікувати на мирне вирішення кризи в осяжній перспективі, конфлікт може затягнутися на роки.

Про це заявив міністр Оборони Польщі Томаш Сємоняк, пише Rzeczpospolita.

"Щораз менше перспектив на мирне вирішення конфлікту в Україні. Гадаю, що з огляду на це на нас чекають дуже тяжкі місяці і роки, бо неприхованою метою Росії є блокування європейського шляху України", - сказав Сємоняк.

Водночас, за його словами, дії Росії вказують на те, що вона несе загрозу для всієї Європи. Однак міністр запевнив, що безпека для уряду Польщі є "абсолютним пріоритетом".

Крім того, за словами Сємоняка, співпраця з Україною для Польщі є стратегічною.

"Співпрацю з Україною вважаємо за стратегічну. Тут на першому плані створення польсько-українсько-литовської бригади", - зазначив він.

Він наголосив, що немає жодних перешкод для продажу польської зброї Україні на зручних для України умовах. 

Нагадаємо, нещодавно прем'єр-міністр Польщі Ева Копач говорила, Польща не братиме участі у збройному конфлікті на сході України.

Водночас у Бюро нацбезпеки Польщі заявляли про готовність продати Україні будь-яку зброю, хоча і не мають зброї, яку могли б надати безкоштовно.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Як російсько-українська війна змусила Японію відновити конфлікт з РФ

Невирішені територіальні суперечки з РФ, найвищий рівень підтримки України та допомога, заради якої довелося переступати через власні принципи – все це про Японію. 

Підтримка тим, хто надихає світ: як ЄС допомогає українцям

Історія судитиме всю міжнародну спільноту за те, як ми допомагаємо українському народу пережити найгіршу гуманітарну катастрофу в Європі з часів Другої світової війни.

Ракети для Лукашенка: що стоїть за заявами Мінська про війну із Заходом

Заяви Лукашенко про купівлю у РФ ракетних комплексів "Іскандер" та С-400 можуть втягнути Білорусь у війну з Україною.